Technaxx TX0033

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Besta-shop.cz

• TENTO PRODUKT JSEM JIŽ POUŽÍVAL DŘÍVE NEŽ MNE BYL ODCIZEN.SLOUŽIL VÝBORNĚ ČTYŘI ROKY.
    • PO OTEVŘENÍ BALÍČKU JSEM ZJISTIL VADU NA ZBOŽÍ. TOTO JSEM PROTO REKLAMOVAL.

• Pevné pouzdro a hadřík v balení
    • Jednoduché ovládání
    • Brýle dobře sedí a nepadají
    • Kvalita dílenského zpracování
    • Nízká kvalita snímků
    • Nerozumí si s novějšími Windows

Brýle skřípou, vržou a tlačítka mají hlučný chod. Na utajené použití v tichých prostorách určitě nejsou. Tovární zpracování není ideální. První kus dorazil polorozpadlý (eshop jej okamžitě vyměnil) a ani náhradní brýle nepůsobí příliš bytelně.
    Video je celkem koukatelné v zaznamenaném rozlišení, tj. v promítacím okně zmenšeném asi na čtvrtinu obrazovky. Žádné detaily nečekejte. Fotky se mi zdají tragické, použito je brutální odšumování a obrázky vypadají jako namalované vodovkama. Zvuk je dobře slyšitelný.
    Zatím jsem nepřišel na to, proč se během videozáznamu brýle samy vypínají. Podle návodu by to mělo být jen pokud je plná karta nebo když dojde baterie nebo po 30 minutách záznamu. Jenže mně se vypínají vždy a pokaždé v jiný čas, tu po 20 sekundách, tu po minutě apod. Nejdelší souvislou sekvenci mám 2:28 min., což je málo ve srovnání s deklarovanou hodinou záznamu.
    Brýle také nekomunikují s Win8.1, ale poznaly je WinXP. Podle přiloženého návodu by připojené brýle mohly sloužit jako webcam např. na chatování, ale to se mi nepodařilo rozchodit.
    Po několikadenních zkušenostech chápu produkt jako velmi zábavnou hračku typu: Vem si tyto brýle na nos můj malý špiónku a zajdi do kuchyně zjistit, co bude k obědu. Ale pššt, ať maminka nepozná, že jsi na tajné misi. Tak ukaž, co jsi zjistil, přehrajeme si to na počítači. Ááá zase se nahrálo jen prvních pár vteřin. Nevadí, necháme se překvapit a zatím si hraj s autíčkama.
    Hlavní devizou výrobku je prostě cena. Poměr zábava/cena je tak skvělý, že koupě vůbec nelituji, a až se za pár týdnů brýle rozpadnou, tak je s klidným svědomím vyhodím, ale vysoké hodnocení jim nedávám.

• Splňuje co jsem očekával
    • Žádná

Viz výhoda

Produkt nemá žádné parametry.

Sluneční brýle s integrovanou kamerou a fotoaparátem

Špionážní brýle jsou novinkou na trhu. Nabízejí nový a sofistikovaný vzhled, zároveň jsou elegantní, praktické, snadno ovladatelné a využitelné v mnoha situacích.

Tyto brýle vám umožní zachytit fotografie nebo video, které byste za normálních okolností neměli šanci pořídit. Stačí stisknout tlačítko na boku a začít nahrávat.

Jsou ideální pro natáčení sportovních aktivit, jako je lyžování či jízda na kole. Brýle jsou též vybavené mikrofonem pro pořízení až 8h zvukové stopy.Vhodné také pro pořízení bezpečnostních záznamů.

Technické parametry:

• Video Rozlišení: 720 x 480
  • Rozlišení fotografie: 1280 x 960
  • Formát zvuku: Wav 24kHz
  • Poměr stran videa: 4:3

Baterie Li-ion (výdrž natáčení 1 až 2 hodiny)

Doba nabijení (4 až 5 hodin)

• Rozhraní: Mini 5 Pin USB
  • Slot na kartu: TF / Micro SD karta (až 16 GB, není součástí balení)
  • Podporované systémy: Windows 2000/ME/XP/Vista a vyšší
  • Barva: černá

Obsah balení:

• 1x brýle s kamerou
  • 1x usb kabel
  • 1x čisticí hadřík
  • 1x pouzdro na brýle

• , zakoupeno v Besta-shop.cz

• PO OTEVŘENÍ BALÍČKU JSEM ZJISTIL VADU NA ZBOŽÍ. TOTO JSEM PROTO REKLAMOVAL.

• Pevné pouzdro a hadřík v balení
    • Jednoduché ovládání