Nejnovější recenze ze sekce Chytré brýle

TCL NXTWEAR AIR Smart Glasses

TCL NXTWEAR AIR Smart Glasses

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. listopadu 2022

Zakoupeno v Alza.cz

• Ve spojení s BT sluchátkami a Ambient sound se opravdu ponoříte do děje filmu. Super v čekárně u doktora.
  • Některé reklamní projasněné a odladěné snímky jsou tak úžasné, že kdyby tak brýle zobrazovali vše, tak je snad ani nesundám a na LED TV zapomenu.

- Přizpůsobení na nos, aby to netlačilo a byla vidět celá obrazovka je opravdu kumšt.
- Rozmazané rohy (myslím, že to není očima, když v prostředku přečteš vše. + Klamavá reklama zobrazující prohnutý obraz. Možná kdyby to bylo prohnuté nebyl by obraz rozmazaný.
- Program TCL nefunguje na mobilu Samsung Note 20. Na tabletu Samsung S7+ ano, ale dost podivně.
- Černá barva není černá a často kostičkuje, případně střídá barvy. Filmy z O2TV jsou v podstatě nesledovatelné. Černoši mají v určitých úhlech až fialové hlavy. Černovlasí lidé mají různé přelivy. A příroda po setmění - hrůza. Návrat téměř 40 let do minulosti, když se na VHS kazetách přehrával RAMBO již x té kopie.

TCL NXTWEAR G VRGT782-2ALCE11

TCL NXTWEAR G VRGT782-2ALCE11

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 3. listopadu 2022

• počáteční nadšení
  • prostě nefungují

výrobce udává všechny Xiaomi, ale zkoušeli jsme tři novější telefony a brýle jsou nefunkční, vyzkoušeli jsme i jiné telefony udávané jako kompaktibilní, ale nic. Aplikace se nainstalovala bez problémů.
Vracím, klamavá reklama.
Pozor , nekupovat !!!

Secutek MK124

Secutek MK124

Ověřený zákazník Secutek Ověřený zákazník

Přidáno: 11. února 2019

Zakoupeno v Secutek

Ovládání brýlí, uvolňování nožičky brýlí a v důsledku toho přerušování napájení.

Přidáno: 1. června 2018

(naposledy upraveno 1. června 2018)

Zakoupeno v Besta-shop.cz

• TENTO PRODUKT JSEM JIŽ POUŽÍVAL DŘÍVE NEŽ MNE BYL ODCIZEN.SLOUŽIL VÝBORNĚ ČTYŘI ROKY.
  • PO OTEVŘENÍ BALÍČKU JSEM ZJISTIL VADU NA ZBOŽÍ. TOTO JSEM PROTO REKLAMOVAL.

Přidáno: 21. února 2018

Zakoupeno v Besta-shop.cz

• Pevné pouzdro a hadřík v balení
  • Jednoduché ovládání
  • Brýle dobře sedí a nepadají
  • Kvalita dílenského zpracování
  • Nízká kvalita snímků
  • Nerozumí si s novějšími Windows

Brýle skřípou, vržou a tlačítka mají hlučný chod. Na utajené použití v tichých prostorách určitě nejsou. Tovární zpracování není ideální. První kus dorazil polorozpadlý (eshop jej okamžitě vyměnil) a ani náhradní brýle nepůsobí příliš bytelně.
Video je celkem koukatelné v zaznamenaném rozlišení, tj. v promítacím okně zmenšeném asi na čtvrtinu obrazovky. Žádné detaily nečekejte. Fotky se mi zdají tragické, použito je brutální odšumování a obrázky vypadají jako namalované vodovkama. Zvuk je dobře slyšitelný.
Zatím jsem nepřišel na to, proč se během videozáznamu brýle samy vypínají. Podle návodu by to mělo být jen pokud je plná karta nebo když dojde baterie nebo po 30 minutách záznamu. Jenže mně se vypínají vždy a pokaždé v jiný čas, tu po 20 sekundách, tu po minutě apod. Nejdelší souvislou sekvenci mám 2:28 min., což je málo ve srovnání s deklarovanou hodinou záznamu.
Brýle také nekomunikují s Win8.1, ale poznaly je WinXP. Podle přiloženého návodu by připojené brýle mohly sloužit jako webcam např. na chatování, ale to se mi nepodařilo rozchodit.
Po několikadenních zkušenostech chápu produkt jako velmi zábavnou hračku typu: Vem si tyto brýle na nos můj malý špiónku a zajdi do kuchyně zjistit, co bude k obědu. Ale pššt, ať maminka nepozná, že jsi na tajné misi. Tak ukaž, co jsi zjistil, přehrajeme si to na počítači. Ááá zase se nahrálo jen prvních pár vteřin. Nevadí, necháme se překvapit a zatím si hraj s autíčkama.
Hlavní devizou výrobku je prostě cena. Poměr zábava/cena je tak skvělý, že koupě vůbec nelituji, a až se za pár týdnů brýle rozpadnou, tak je s klidným svědomím vyhodím, ale vysoké hodnocení jim nedávám.

Přidáno: 28. června 2017

(naposledy upraveno 28. června 2017)

• Splňuje co jsem očekával
  • Žádná